Zakład Budowlany Olejnik
Zakład Budowlany Olejnik

Oferowane nieruchomości:

Wybier inwestycję

Budynek nr 6Schowek01Budynek nr 10ul. Mieszka IPoznań, ul. PobiedziskaStrzelce Krajeńskie, ul. Grodzieńska


W 2007 roku rozpoczęliśmy realizację budowy zespołu 14-tu budynków mieszkalnych na osiedlu Ustronie w Gorzowie Wlkp. u zbiegu ulic: Obrońców Pokoju, Bora Komorowskiego, Sosabowskiego, Starzyńskiego.


Kompleks dziewięciu kameralnych 4-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych 20-rodzinnych będzie zamykać pięć budynków 6-cio kondygnacyjnych z windami, w których w części przewidziano lokale usługowe. Na planie zagospodarowania zostały one oznaczone numerami: 1, 2, 3, 6, 10. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców jest wybór mieszkań o powierzchni użytkowej od 32 m2 do 60 m2. Wychodząc naprzeciw życzeniom klientów istnieje możliwość łączenia i przekształcania mieszkań, tak aby każdy z Państwa znalazł u nas lokum dla siebie.


W poziomie piwnic budynków znajdują się garaże. Każdy z nich oddzielony jest ścianami działowymi i posiada własną bramę garażową. Zaprojektowano również dużą liczbę miejsc postojowych. Aby zapewnić relaks i wypoczynek przyszłym właścicielom, mieszkania posiadają duże balkony. Balkony narożne to ponad 11 m2 dodatkowej, bezpłatnej powierzchni. Na dużej części terenu przewidziano zieleń a środek kompleksu wypełniony zostanie placem zabaw dla małych milusińskich. Mieszkania przekazywane są w stanie deweloperskim, umożliwiającym wykończenie według własnych upodobań bez białego montażu, podłóg oraz drzwi wewnętrznych.


Na przestrzeni ostatnich dwóch lat oddaliśmy do użytku sześć budynków mieszkalnych oznaczonych na planie zagospodarowania numerami 14, 13, 12, 11, 8, 9. Obecnie oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkania w budynkach nr 6, 7 i  10. Na koniec września 2011 r. planowane jest oddanie mieszkań w budynku nr 10, natomiast zakończenie prac w budynku nr 6 przypada na I połowę grudnia 2012 r. Kolejne budynki powstawać będą sukcesywnie.


Oferujemy Państwu również nowobudowany budynek mieszkalno-biurowy z funkcją usługową położony przy ul. Mieszka I w centrum Gorzowa Wlkp. w zabudowie plombowej. Budynek jednoklatkowy wyposażony w windę z czterema kondygnacjami naziemnymi oraz poddaszem użytkowym. Budynek wykonany metodą tradycyjną z dachem dwuspadowym.


W ofercie posiadamy także mieszkania pochodzące z rynku wtórnego w budynku typu "willa miejska" wybudowanym w 2000 r. Budynek położony przy ul. Pobiedziska 11 w Poznaniu. Z okien rozciąga się widok na las, 800 m od budynku znajdują się Termy Maltańskie - największy w regionie kompleks basenów i wodny park rozrywki.